Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Hi all dhe mire se ju gjeta


Njohja me anëtarët e forumit1Dorela1478Sat Jan 17, 2009 1:27 pm
klajdi_dr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Dita ne te cilen keni lindur,zbuloni karakterin


Diskutime Shoqërore0Dorela753Thu Oct 09, 2008 10:53 am
Dorela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Cfare eshte nje kompjuter dhe cfare ben ai?


Informatikë0ForumiVizion2219Tue Oct 07, 2008 12:44 pm
ForumiVizion Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Tekste Kengesh Shqip


Muzika4SeRiOuSbOy1660Tue Oct 07, 2008 12:23 pm
ForumiVizion Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Fazllic : Berisha miku im


Media Shqiptare1SeRiOuSbOy589Tue Oct 07, 2008 12:15 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Foto Humoristike..


Humor2SeRiOuSbOy4796Tue Oct 07, 2008 12:07 pm
Dorela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  100 poezitë më të mira të shqipes


Letërsia2Arturi1895Tue Oct 07, 2008 12:04 pm
Dorela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Thjesht disa pyetje :)


Ekonomia Dhe Biznesi2ForumiVizion1692Mon Oct 06, 2008 3:46 pm
cent Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Pershendetje


Njohja me anëtarët e forumit2klajdi_dr439Mon Oct 06, 2008 3:37 pm
cent Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Disa Barcaleta interesante :)


Humor1SeRiOuSbOy2194Mon Oct 06, 2008 3:21 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Dashuria...!


Diskutime Shoqërore3ForumiVizion685Mon Oct 06, 2008 2:13 pm
klajdi_dr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Delijorgji ne gjyq deri ne mars.


Media Shqiptare1SeRiOuSbOy410Sun Oct 05, 2008 4:17 pm
Dorela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  PROCESI I BOLONJËS – SFIDA E ARSIMIT TË LARTË SHQIPTAR


Arsimi1SeRiOuSbOy1162Sun Oct 05, 2008 1:19 pm
Arturi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Puthja:8 kuriozitetet qe nuk i dini


Kuriozitete1klajdi_dr3055Sun Oct 05, 2008 12:20 pm
Arturi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Tirane, policia le te vdese ne rruge 70 vjecarin.


Media Shqiptare0SeRiOuSbOy384Sun Oct 05, 2008 11:25 am
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Gjirokaster, Berisha “valle” me Dulen


Media Shqiptare0SeRiOuSbOy327Sun Oct 05, 2008 11:20 am
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Letërsia e Rilindjes


Letërsia1klajdi_dr562Sun Oct 05, 2008 11:01 am
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  28 Nandor 1912


Historia0SeRiOuSbOy927Sun Oct 05, 2008 10:56 am
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Ali Pashe Tepelena


Historia0SeRiOuSbOy1147Sat Oct 04, 2008 11:02 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Familja e Kastrioteve


Historia0SeRiOuSbOy1246Sat Oct 04, 2008 10:45 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Gjergj Kastrioti (Skenderbeu)


Historia0SeRiOuSbOy566Sat Oct 04, 2008 10:43 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  VRIMAT E ZEZA


Fizikë dhe Astronomi0kledis572Sat Oct 04, 2008 10:34 pm
kledis Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Pirro i Epirit


Historia0SeRiOuSbOy445Sat Oct 04, 2008 10:31 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Histori e hershme--Pellazge,Ilire dhe Epirote


Historia0SeRiOuSbOy370Sat Oct 04, 2008 10:27 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Per cdo Kerkese qe keni


Muzika0SeRiOuSbOy407Sat Oct 04, 2008 8:59 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Tekste Kengesh te Huaja


Muzika1SeRiOuSbOy595Sat Oct 04, 2008 8:53 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Rregullorja e Forumit


Rregullorja e Forumit0SeRiOuSbOy898Sat Oct 04, 2008 8:45 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Vrasës me kompjuter


Informatikë0Klea524Sat Oct 04, 2008 8:35 pm
Klea Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Pershendetje...


Filma0ForumiVizion562Sat Oct 04, 2008 8:24 pm
ForumiVizion Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Si ta kontrollojmë kompjuterin nga një kompjuter tjetër,pra të kemi qajse remote


Informatikë0ForumiVizion646Sat Oct 04, 2008 8:21 pm
ForumiVizion Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Ja mire se ju gjeta edhe une...


Njohja me anëtarët e forumit0ForumiVizion409Sat Oct 04, 2008 8:08 pm
ForumiVizion Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Pershendetje


Njohja me anëtarët e forumit0jay-b419Sat Oct 04, 2008 7:58 pm
jay-b Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Katunari dhe pasqyra


Humor1klajdi_dr465Sat Oct 04, 2008 7:27 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Pershendetje te gjithve


Njohja me anëtarët e forumit1Klea409Sat Oct 04, 2008 7:24 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Letersia e Vjeter


Letërsia0klajdi_dr432Sat Oct 04, 2008 6:41 pm
klajdi_dr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Letërsia e Moderne


Letërsia0klajdi_dr389Sat Oct 04, 2008 6:40 pm
klajdi_dr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Letersia Shqiptare


Letërsia0klajdi_dr482Sat Oct 04, 2008 6:40 pm
klajdi_dr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Zbritet nga avioni per shkak te veshjes provokuese..


Kuriozitete0klajdi_dr466Sat Oct 04, 2008 6:37 pm
klajdi_dr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Pleshti Dhe Lepuri


Humor0klajdi_dr391Sat Oct 04, 2008 6:30 pm
klajdi_dr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Nje Lajm i Cuditshem


Kuriozitete0SeRiOuSbOy446Sat Oct 04, 2008 5:21 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Poezia si kendvështrim universal mbi botën.


Letërsia0SeRiOuSbOy427Sat Oct 04, 2008 5:09 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Disa Kuriozitete te tjera :D


Kuriozitete0SeRiOuSbOy413Sat Oct 04, 2008 5:05 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Mire Se Erdha Dhe Mire Se Ju Gjeta


Njohja me anëtarët e forumit1cent413Sat Oct 04, 2008 5:01 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Arti i te shkruarit


Letërsia0ForumiVizion568Sat Oct 04, 2008 4:39 pm
ForumiVizion Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Accelerator I Jep Shpejtesi Pc-s


Programe te ndryshme0SeRiOuSbOy546Fri Oct 03, 2008 1:22 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Mire Se Ju Gjeta...


Njohja me anëtarët e forumit0Arturi1217Thu Oct 02, 2008 11:07 pm
Arturi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :)


Besimi Fetar0SeRiOuSbOy545Thu Oct 02, 2008 11:00 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Fjetja ne pune permireson kujtesen


Kuriozitete0Arturi395Thu Oct 02, 2008 10:47 pm
Arturi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Interesante


Kuriozitete0Arturi395Thu Oct 02, 2008 10:25 pm
Arturi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Forumi Vizion Empty

  Programi i Qeverise 2005-2009


Politika Shqiptare0SeRiOuSbOy1517Thu Oct 02, 2008 9:36 pm
SeRiOuSbOy Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: