Forumi Vizion


Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

MirëSeVini Tek Forumi Vizion
Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullorja e Forumit

11Sat Oct 04, 2008 8:45 pm
SeRiOuSbOy Rregullorja e Forumit

Tema Shoqerore

 
Asnjë mesazh i ri

Letërsia

Info mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit.
Moderatorët: klajdi_dr, cent
710Tue Oct 07, 2008 12:04 pm
Dorela 100 poezitë më të mira të shqipes
Asnjë mesazh i ri

Historia

Opinione, info dhe dokumentar rreth historikut tone.
Moderatorët: klajdi_dr, cent
66Sun Oct 05, 2008 10:56 am
SeRiOuSbOy 28 Nandor 1912
Asnjë mesazh i ri

Arsimi

Sistemi arsimor, problemet, poltikat dhe zhvillimi në Shqipëri. Universiteti i Tiranës dhe universitetet e huaja.
Moderatorët: Arturi, cent
12Sun Oct 05, 2008 1:19 pm
Arturi PROCESI I BOLONJËS – SFIDA E ARSIMIT TË LARTË SHQIPTAR
Asnjë mesazh i ri

Ekonomia Dhe Biznesi

Problemet dhe zhvillimet në ekonominë dhe biznesin shqiptar, teori dhe të dhëna statistikore, bursa dhe këmbimi valutor.
Moderatorët: ForumiVizion, cent
35Mon Oct 06, 2008 3:46 pm
cent Thjesht disa pyetje :)
Asnjë mesazh i ri

Diskutime Shoqërore

Shoqëria shqiptare,probleme mbi varfërine,dhunën,racizmin etj.
Moderatorët: klajdi_dr, cent
25Thu Oct 09, 2008 10:53 am
Dorela Dita ne te cilen keni lindur,zbuloni karakterin
Asnjë mesazh i ri

Besimi Fetar

Teorite dhe zhvillimet e çdo feje. Diskutime mbi lindjen e tyre.
Moderatorët: Arturi, cent
11Thu Oct 02, 2008 11:00 pm
SeRiOuSbOy Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :)

Shkenca

 
Asnjë mesazh i ri

Matematikë dhe Gjeometri

Problema, teorema dhe ndihmë nga anëtarët.
Moderatorët: ForumiVizion, cent
00
Asnjë mesazh i ri

Informatikë

Hapat e informatikës dhe njohuritë fillestare për informatikën.
Moderatorët: Klea, cent
44Tue Oct 07, 2008 12:44 pm
ForumiVizion Cfare eshte nje kompjuter dhe cfare ben ai?
Asnjë mesazh i ri

Fizikë dhe Astronomi

Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Yjet dhe yjësitë.
Moderatorët: kledis, cent
11Sat Oct 04, 2008 10:34 pm
kledis VRIMAT E ZEZA

Arti & Kultura

 
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia

Diskutim i lirë mbi filmin shqiptar dhe atë të huaj. Dokumentarët, aktorët, origjinaliteti i roleve të tyre, festivali i filmit.
Moderatorët: klajdi_dr, cent
00
Asnjë mesazh i ri

Muzika

Komente, këngët e reja, tekste dhe info mbi muzikën më të fundit dhe muzikantët.
Moderatorët: SeRiOuSbOy, cent
38Tue Oct 07, 2008 12:23 pm
ForumiVizion Tekste Kengesh Shqip
Asnjë mesazh i ri

Arti Figurativ

Bukuria e imazhave te punuara nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
Moderator: cent
00

Media dhe Politika

 
Asnjë mesazh i ri

Politika Shqiptare

Mendime rreth politikës shqiptare sot... Diskutime mbi problemet në politikat tona qeveritare.
Moderator: SeRiOuSbOy
11Thu Oct 02, 2008 9:36 pm
SeRiOuSbOy Programi i Qeverise 2005-2009
Asnjë mesazh i ri

Media Shqiptare

Gazetaria, shtypi i përditshëm, televizionet, komente mbi temen kryesore te dites..
Moderator: SeRiOuSbOy
46Tue Oct 07, 2008 12:15 pm
SeRiOuSbOy Fazllic : Berisha miku im
Asnjë mesazh i ri

Aktualitetet Ndërkombëtare

Moderator: cent
00

Sporti

 
Asnjë mesazh i ri

Futboll

Komente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate, pjesa e tifozëve.
Moderatorët: kasapi, cent
00
Asnjë mesazh i ri

Sporte të tjera

Formula 1, boks, volejboll, basketboll, tenis, etj.
Moderatorët: kasapi, cent
00

Nën Forumet e lira

 
Asnjë mesazh i ri

Njohja me anëtarët e forumit

Më shumë informacion per veten tuaj.
Moderatorët: klajdi_dr, cent
813Sat Jan 17, 2009 1:27 pm
klajdi_dr Hi all dhe mire se ju gjeta
Asnjë mesazh i ri

Shkarkime-Download

Këtu mund të shkarkoni Filma,muzika,programe te ndryshme.
Moderatorët: ForumiVizion, cent
2727Sat Oct 04, 2008 8:24 pm
ForumiVizion Pershendetje...
.Asnjë mesazh i ri

Filma

Moderatorët: ForumiVizion, cent
2121Sat Oct 04, 2008 8:24 pm
ForumiVizion Pershendetje...
.Asnjë mesazh i ri

Programe te ndryshme

Moderatorët: ForumiVizion, cent
66Fri Oct 03, 2008 1:22 pm
SeRiOuSbOy Accelerator I Jep Shpejtesi Pc-s
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Pyetje dhe përgjigje për fenomenet që hasim ne në jetë.
Moderatorët: Arturi, cent
78Sun Oct 05, 2008 12:20 pm
Arturi Puthja:8 kuriozitetet qe nuk i dini
Asnjë mesazh i ri

Humor

Barcaleta,foto humoristike,humori shqiptar,etj.
Moderatorët: klajdi_dr, cent
48Tue Oct 07, 2008 12:07 pm
Dorela Foto Humoristike..
Asnjë mesazh i ri

Chat

Moderatorët: klajdi_dr, cent
33Thu Oct 02, 2008 3:43 pm
SeRiOuSbOy Diskutime Rreth Mirembajtjes te nje serveri.
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Arkiva

Tema dhe mesazhe te vjetra. (nuk mund të postohet)
00
Forumi Vizion Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 109 artikuj
Forumi ka 23 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri macao
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Sun May 31, 2020 11:09 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur