Forumi Vizion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SeRiOuSbOy
Admin
Admin
SeRiOuSbOy

Numri i postimeve : 48
Join date : 26/09/2008
Location : BeRaT

Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :) Empty
MesazhTitulli: Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :)   Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :) EmptyThu Oct 02, 2008 11:00 pm

Pershendetje te gjitheve ju uroj nga zemra gezuar festen e Fiter Bajramit..Sa me shume Lumturi dhe gezim ne familjet tuaja..Kalofshi Sa me Mire...Me Respekt SeRiOuSbOy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.ForumiVizion.tk
 
Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Tema Shoqerore :: Besimi Fetar-
Kërce tek: