Forumi Vizion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Thjesht disa pyetje :)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ForumiVizion

ForumiVizion

Numri i postimeve : 28
Join date : 01/10/2008
Age : 34
Location : Shqiperi

Thjesht disa pyetje :) Empty
MesazhTitulli: Thjesht disa pyetje :)   Thjesht disa pyetje :) EmptySat Oct 04, 2008 4:46 pm

Doja qe tju beja nje pyetje...Cfare do te thote per ju te besh biznes? Cfare duhet te kemi parasysh kur bejme nje biznes?Iniciativat per te bere biznes per here te pare...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.ForumiVizion.tk
LeDioNNumri i postimeve : 1
Join date : 02/10/2008

Thjesht disa pyetje :) Empty
MesazhTitulli: Hehehe   Thjesht disa pyetje :) EmptyMon Oct 06, 2008 11:26 am

Te besh biznes do te thote te fitosh leke ose te humbesh leke lool.Gjerat kryesore qe duhet te kemi parasysh kur bejme nje biznes,te mendohemi mire se ai biznes qe do bejme do eci dhe jo te dalim humbje.Duhet studiuar mire cdo gje qe te hapesh nje biznes,duhet te kesh parasysh se edhe mund te humbasesh.Sidomos kur hap biznesin e pare qe duhet te mendohesh nje mije here para se ta hapesh. thjesht nje mendim jo se marr vesh shume nga Ekonomia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
cent

cent

Numri i postimeve : 3
Join date : 04/10/2008
Age : 36
Location : Ne Zemer Te Beratit

Thjesht disa pyetje :) Empty
MesazhTitulli: Hem   Thjesht disa pyetje :) EmptyMon Oct 06, 2008 3:46 pm

Per Mua Fjala BIZNES do te thot nje aktivitet i ngritur nga 0 dhe tani jam tek 10-ta.Un kshu e kuptoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.EndratShqiptare.CoM
Sponsored content
Thjesht disa pyetje :) Empty
MesazhTitulli: Re: Thjesht disa pyetje :)   Thjesht disa pyetje :) Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Thjesht disa pyetje :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Tema Shoqerore :: Ekonomia Dhe Biznesi-
Kërce tek: