Forumi Vizion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Hi all dhe mire se ju gjeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DorelaNumri i postimeve : 6
Join date : 02/10/2008
Age : 33
Location : Fieri

Hi all dhe mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Hi all dhe mire se ju gjeta   Hi all dhe mire se ju gjeta EmptyFri Oct 03, 2008 1:55 pm

Hi all dhe mire se ju gjeta..thjesht dy fjale per veten time.quhem Dorela jam nga qyteti i Beratit.me pelqen shume muzika e lehte shqiptare dhe e huaj...kohen e lire e kaloj ne internet...Studente etj etj qe spo publikoj me se nuk para me pelqen shume te flas shume per veten Smile Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
klajdi_drNumri i postimeve : 11
Join date : 04/10/2008

Hi all dhe mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Hi all dhe mire se ju gjeta   Hi all dhe mire se ju gjeta EmptySat Jan 17, 2009 1:27 pm

Mir Se Erdhe Dorela Shpresoj Tja Kalosh Sa Me Mir SmileSmile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hi all dhe mire se ju gjeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Nën Forumet e lira :: Njohja me anëtarët e forumit-
Kërce tek: