Forumi Vizion


Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Media dhe Politika

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Politika Shqiptare

Mendime rreth politikës shqiptare sot... Diskutime mbi problemet në politikat tona qeveritare.
Moderator: SeRiOuSbOy
11Thu Oct 02, 2008 9:36 pm
SeRiOuSbOy Programi i Qeverise 2005-2009
Asnjë mesazh i ri

Media Shqiptare

Gazetaria, shtypi i përditshëm, televizionet, komente mbi temen kryesore te dites..
Moderator: SeRiOuSbOy
46Tue Oct 07, 2008 12:15 pm
SeRiOuSbOy Fazllic : Berisha miku im
Asnjë mesazh i ri

Aktualitetet Ndërkombëtare

Moderator: cent
00
Media dhe Politika Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur