Forumi Vizion


Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Matematikë dhe Gjeometri

Problema, teorema dhe ndihmë nga anëtarët.
Moderatorët: ForumiVizion, cent
00
Asnjë mesazh i ri

Informatikë

Hapat e informatikës dhe njohuritë fillestare për informatikën.
Moderatorët: Klea, cent
44Tue Oct 07, 2008 12:44 pm
ForumiVizion Cfare eshte nje kompjuter dhe cfare ben ai?
Asnjë mesazh i ri

Fizikë dhe Astronomi

Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Yjet dhe yjësitë.
Moderatorët: kledis, cent
11Sat Oct 04, 2008 10:34 pm
kledis VRIMAT E ZEZA
Shkenca Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur