Forumi Vizion


Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Tema Shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Letërsia

Info mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit.
Moderatorët: klajdi_dr, cent
710Tue Oct 07, 2008 12:04 pm
Dorela 100 poezitë më të mira të shqipes
Asnjë mesazh i ri

Historia

Opinione, info dhe dokumentar rreth historikut tone.
Moderatorët: klajdi_dr, cent
66Sun Oct 05, 2008 10:56 am
SeRiOuSbOy 28 Nandor 1912
Asnjë mesazh i ri

Arsimi

Sistemi arsimor, problemet, poltikat dhe zhvillimi në Shqipëri. Universiteti i Tiranës dhe universitetet e huaja.
Moderatorët: Arturi, cent
12Sun Oct 05, 2008 1:19 pm
Arturi PROCESI I BOLONJËS – SFIDA E ARSIMIT TË LARTË SHQIPTAR
Asnjë mesazh i ri

Ekonomia Dhe Biznesi

Problemet dhe zhvillimet në ekonominë dhe biznesin shqiptar, teori dhe të dhëna statistikore, bursa dhe këmbimi valutor.
Moderatorët: ForumiVizion, cent
35Mon Oct 06, 2008 3:46 pm
cent Thjesht disa pyetje :)
Asnjë mesazh i ri

Diskutime Shoqërore

Shoqëria shqiptare,probleme mbi varfërine,dhunën,racizmin etj.
Moderatorët: klajdi_dr, cent
25Thu Oct 09, 2008 10:53 am
Dorela Dita ne te cilen keni lindur,zbuloni karakterin
Asnjë mesazh i ri

Besimi Fetar

Teorite dhe zhvillimet e çdo feje. Diskutime mbi lindjen e tyre.
Moderatorët: Arturi, cent
11Thu Oct 02, 2008 11:00 pm
SeRiOuSbOy Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :)
Tema Shoqerore Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur