Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tirane, policia le te vdese ne rruge 70 vjecarin.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SeRiOuSbOy
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 48
Join date : 26/09/2008
Location : BeRaT

MesazhTitulli: Tirane, policia le te vdese ne rruge 70 vjecarin.   Sun Oct 05, 2008 11:25 am

Nje 70 vjecar ka humbur jeten sot ne Tirane, pak metra larg Spitalit Ushtarak, pasi askush nuk i erdhi ne ndihme pasi i ra nje hemoragji celebrale.
Hasan Huka u rrethua nga shume qytetare, te cilet i ndenjen prane per rreth 30 minuta, por askush nuk e shoqeroi ate ne spitalin qe ndodhet aty prane.
Madje, edhe policia, e cila eshte lajmeruar nga kalimtaret e rastit, ka mbajtur nje qendrim apatik dhe plotesisht indiferent.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ForumiVizion.tk
 
Tirane, policia le te vdese ne rruge 70 vjecarin.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Media dhe Politika :: Media Shqiptare-
Kërce tek: