Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Zbritet nga avioni per shkak te veshjes provokuese..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
klajdi_drNumri i postimeve : 11
Join date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Zbritet nga avioni per shkak te veshjes provokuese..   Sat Oct 04, 2008 6:37 pm

Ajo është lejuar që të hyjë në aeroplan vetëm pasi mbulimit të pjesës së zbuluar të barkut.

Amerikania 23 vjeçare, Kajla Ebert, është detyruar te zbrese nga aeroplani, pasi veshja e saj është vlerësuar si provokative. Sipas një deklarate që i ka dhënë televizionit amerikan NBC, Ebert ka thënë se zyrtari i kompanisë Sotvest Erlajns, e ka urdhëruar atë te zbrese nga aeroplani, sepse ishte veshur në mënyrë provokative. “Kjo është një aviokompani familjare dhe jeni të veshur në mënyrë jo te pershtatshme për të udhëtuar me këtë aeroplan”, i ka thënë zyrtari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zbritet nga avioni per shkak te veshjes provokuese..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Nën Forumet e lira :: Kuriozitete-
Kërce tek: