Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pleshti Dhe Lepuri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
klajdi_drNumri i postimeve : 11
Join date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Pleshti Dhe Lepuri   Sat Oct 04, 2008 6:30 pm

Pleshti dhe lepuri vendosin qe te bejne nje gare me motorra.
Pasi fillon gara, pleshti ishte ne krye te gares, dhe pas pak castesh, shkeputet shume nga lepuri!
Kur futet ne nje kthese lepuri, papritur shikon pleshtin i cili kishte ndaluar!
Edhe lepuri ndalon dhe e pyet:
Lepuri :- Cfare ke qe je ndalur , o plesht?
Pleshti :- "Me hyri nje mize ne sy, ta marre djalli" !!!...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pleshti Dhe Lepuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Nën Forumet e lira :: Humor-
Kërce tek: