Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Katunari dhe pasqyra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
klajdi_drNumri i postimeve : 11
Join date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Katunari dhe pasqyra   Sat Oct 04, 2008 6:29 pm

Del nje katunar ne treg dhe duke shetitur sheh nje pasqyre por nuk e din se cfare eshte ajo
dhe e pyet shitesin ca eshte kjo?
Ai i tregon eshte pasqyre mundesh te shikosh veten aty kur te rruhesh e ashtu edhe e blen nje pasqyre te vogel dhe e fut ne xhep,
Kur shkon ne shtepi ja fut gruja duart ne xhep dhe e gjen pasqyren por nuk e din se cfare eshte ajo sepse nuk kishin pare kurr,
E mer e kthen nga vetja dhe thote: Shikoje kete foto me cfare kurve po me tradhtoka burri.
E kap vjehrra paqyren dhe thote: Lere se qenka kurv por qenka edhe plak. lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SeRiOuSbOy
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 48
Join date : 26/09/2008
Location : BeRaT

MesazhTitulli: hahaha   Sat Oct 04, 2008 7:27 pm

E bukur kjo...katunare hesapi Razz Razz skan pare bote me sy Razz lool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ForumiVizion.tk
 
Katunari dhe pasqyra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Nën Forumet e lira :: Humor-
Kërce tek: