Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Thjesht disa pyetje :)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ForumiVizion

avatar

Numri i postimeve : 28
Join date : 01/10/2008
Age : 32
Location : Shqiperi

MesazhTitulli: Thjesht disa pyetje :)   Sat Oct 04, 2008 4:46 pm

Doja qe tju beja nje pyetje...Cfare do te thote per ju te besh biznes? Cfare duhet te kemi parasysh kur bejme nje biznes?Iniciativat per te bere biznes per here te pare...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ForumiVizion.tk
LeDioNNumri i postimeve : 1
Join date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Hehehe   Mon Oct 06, 2008 11:26 am

Te besh biznes do te thote te fitosh leke ose te humbesh leke lool.Gjerat kryesore qe duhet te kemi parasysh kur bejme nje biznes,te mendohemi mire se ai biznes qe do bejme do eci dhe jo te dalim humbje.Duhet studiuar mire cdo gje qe te hapesh nje biznes,duhet te kesh parasysh se edhe mund te humbasesh.Sidomos kur hap biznesin e pare qe duhet te mendohesh nje mije here para se ta hapesh. thjesht nje mendim jo se marr vesh shume nga Ekonomia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
cent

avatar

Numri i postimeve : 3
Join date : 04/10/2008
Age : 34
Location : Ne Zemer Te Beratit

MesazhTitulli: Hem   Mon Oct 06, 2008 3:46 pm

Per Mua Fjala BIZNES do te thot nje aktivitet i ngritur nga 0 dhe tani jam tek 10-ta.Un kshu e kuptoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WwW.EndratShqiptare.CoM
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thjesht disa pyetje :)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Thjesht disa pyetje :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Tema Shoqerore :: Ekonomia Dhe Biznesi-
Kërce tek: