Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mire Se Erdha Dhe Mire Se Ju Gjeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
cent

avatar

Numri i postimeve : 3
Join date : 04/10/2008
Age : 34
Location : Ne Zemer Te Beratit

MesazhTitulli: Mire Se Erdha Dhe Mire Se Ju Gjeta   Sat Oct 04, 2008 4:42 pm

[b]Mire Se Erdha Dhe Mire Se Ju Gjeta Te Gjitheve...Un jam cent 24 vjec Vendlindja Berat,Vendodhja RRUGEVE TE BOTES..Te Tjerat Sja u them..Very Happy:D
IM ARE THE BEST FUCK THE REST
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WwW.EndratShqiptare.CoM
SeRiOuSbOy
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 48
Join date : 26/09/2008
Location : BeRaT

MesazhTitulli: Mire Se erdhe :D   Sat Oct 04, 2008 5:01 pm

Mire Se erdhe cent dhe kalofsh sa me mire ne shoqerine tone... Smile Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ForumiVizion.tk
 
Mire Se Erdha Dhe Mire Se Ju Gjeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Nën Forumet e lira :: Njohja me anëtarët e forumit-
Kërce tek: