Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mire Se Ju Gjeta...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ArturiNumri i postimeve : 7
Join date : 02/10/2008
Age : 34

MesazhTitulli: Mire Se Ju Gjeta...   Thu Oct 02, 2008 11:07 pm

Mire se ju gjeta Stafi Smile une quhem Artur...jam nga korca dhe kam mbaruar shkollen per ekonomik ne universitetin e tiranes...aktualisht jetoj ne tirane..me pelqen shume qe te jem pjese e forumeve te tille sepse marrin pjese shume anetare qe kane karaktere te ndryshme dhe tipe te ndryshme dhe nga postimet e tyre meson dicka me shume per ekonomine,biznesin,tema shoqerore,arsimi kultura etj etj..Me pak fjale Njohuri me shume Smile Ju pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mire Se Ju Gjeta...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Nën Forumet e lira :: Njohja me anëtarët e forumit-
Kërce tek: