Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SeRiOuSbOy
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 48
Join date : 26/09/2008
Location : BeRaT

MesazhTitulli: Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :)   Thu Oct 02, 2008 11:00 pm

Pershendetje te gjitheve ju uroj nga zemra gezuar festen e Fiter Bajramit..Sa me shume Lumturi dhe gezim ne familjet tuaja..Kalofshi Sa me Mire...Me Respekt SeRiOuSbOy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ForumiVizion.tk
 
Ju Uroj Nga Zemra Gezuar Festen E Fiter Bajramit :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përshëndetje nga zemra!
» Gëzuar të gjithë Besimtarëve Shqiptarë të Krishter, festen e Pashkëve – Ringjalljen dhe ngritjen e Jezusit ne qiell !
» Mentor Thaqi:URIME DHE GËZUAR DITËLINDJEN VLERË, O MBESA IME PLOT VLERË!
» Adelina Dardha: Poezi " E ëmbla ime nënë" Gezuar nënë diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall të puth.
» Zemra Troket Ne Zemer: Lengu i dardhes...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Tema Shoqerore :: Besimi Fetar-
Kërce tek: