Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje te gjithve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Klea

avatar

Numri i postimeve : 3
Join date : 02/10/2008
Location : Vlora

MesazhTitulli: Pershendetje te gjithve   Thu Oct 02, 2008 10:17 pm

Pershendetje dhe mire se ju gjeta.Une quhem Klea jam nga Vlora..Mosha ska rendesi Razz Razz Smile Studioj per Ekonomik ne Universitetin e Vores por me shume informatika Smile por nuk e arrita ate dege Smile Pacim dhe shpresoj te kaloj sa me mire ne shoqerine tuaj Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SeRiOuSbOy
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 48
Join date : 26/09/2008
Location : BeRaT

MesazhTitulli: Mire se erdhe :)   Sat Oct 04, 2008 7:24 pm

Mire se erdhe Klea..Uroj qe te kalosh sa me mire ne shoqerine tone..Smile Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ForumiVizion.tk
 
Pershendetje te gjithve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Nën Forumet e lira :: Njohja me anëtarët e forumit-
Kërce tek: