Forumi Vizion

Me Teper Njohuri,Me Teper Vizion
 
ForumForum  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SeRiOuSbOy
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 48
Join date : 26/09/2008
Location : BeRaT

MesazhTitulli: Pershendetje   Thu Oct 02, 2008 9:03 pm

Pershendetje Te Gjitheve.Une quhem Eris jam nga Berati dhe jetoj ne TR...Studioj per inxhinieri mekanike ne universitetin politeknik te tiranes..Tip shume serioz dhe i sinqerte.. Hobi im eshte NOTI dhe VOLEJBOLLI.. Very Happy Very Happy Ju pershendes te gjitheve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ForumiVizion.tk
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Vizion :: Nën Forumet e lira :: Njohja me anëtarët e forumit-
Kërce tek: